Як вибрати секс іграшки

11-14-2019

Зважившись на придбання секс-іграшки, необхідно гарненько оцінити її якості і можливості, а так само ваші вимоги. Компанії з виробництва товарів сексуального призначення пропонують безліч моделей фалоімітаторів, що відрізняються видом, матеріалом, розміром і іншими характеристиками. Якщо ви хочете внести різноманітності у відносини , то рекомендуємо підібрати іграшки в Секс-шоп

Призначення
Вам необхідно вирішити для чого буде використовуватися секс-іграшка. Існують класичні вагінальні фалоімітатори для жіночої аудиторії, іграшки для анального проникнення. Варто відзначити, що фалоімітатори значно відрізняються розміром в залежності від призначення. Є і універсальні моделі, здатні одночасно стимулювати кілька ерогенних зон або мають два кінця різної форми для стимуляції. Вибирайте ту модель, яка буде задовольняти конкретно ваші бажання. Хочемо порекомендувати вибрати секс іграшки на сайті https://amur.com.ua

Основні види
Існує безліч видів фалоімітаторів різних за формою і матеріалами. Розглянемо найпопулярніші.

Гелеві Фалоімітатори мають пружною гнучкою текстурою. Вони представлені в широкому асортименті кольорів і форм. Найяскравіші і неординарні моделі ви знайдете серед гелевих іграшок. Ціна таких виробів вигідна і доступна.

Реалістичні фалоімітатори підходять для жінок бажаючих переживати реальні відчуття і мати точну копію чоловічого пеніса. Ці моделі мають різні розміри, але форма їх завжди максимально наближена до дійсності. Виріб має яєчка, виражену головку і венозну систему. Виконані реалістичні моделі з безпечних матеріалів, здатних нагріватися до температури вашого тіла.

Ексклюзивні фалоімітатори призначені для вишуканих жінок, що віддають перевагу красиві і елегантні речі. Такі вироби виконуються з дорогих матеріалів, медичної сталі або силікону. Мають унікальні дизайни, форми і призначення. Такі іграшки сміливо називають творами мистецтва.

Скляні фалоімітатори мають, як правило, різноманітні екзотичні форми і зовнішній вигляд. Матеріал вважається самим гігієнічним і безпечним, але віддалено нагадує реальну анатомічну форму пеніса. До переваг варто віднести швидку зміну температур виробу.

Латексні фалоімітатори представлені у великому асортименті, мають прекрасні функціональні форми, що дозволяють отримувати задоволення.