Як вибрати спортивну взуття

Как выбрать спортивную обувь
Правда, далеко не всі знають, чим вони відрізняються і чому так важливо підбирати відповідне взуття. Кожен тренер скаже вам, що бігові кросівки повинні мати дуже хорошою амортизацією. В цій галузі у кожного виробника своє ноу — хау. В якості системи амортизації застосовується і повітря, і пластикова хвиля, і навіть гель. Компанія Puma, наприклад, для своїх нових бігових кросівок IGNITE Mesh використовує запатентовану проміжну підошву з поліуретанової піни, яка зберігає енергію і дозволяє бігати значно довше. Приміряючи взуття для бігу, зверніть особливу увагу на те, щоб кросівки облегали ногу, але в той же час не жали, а великий палець не впирався в носок, п’ятка при цьому повинна бути щільно притиснута до п’яткової частини. Правильна підошва у бігових кросівок повинна бути міцною, але пружною і пластичною. Щоб перевірити її на гнучкість – зігніть її на 45 градусів. Якщо вам не довелося докладати особливих зусиль – це те що потрібно. Зашнурованные кросівки не повинні тиснути на область підйому. Що стосується матеріалу, з якого зроблена верхня частина взуття, то для літніх пробіжок вибирайте сітчасту тканину з хорошою вентиляцією, а для зимових – подвійну мембранну тканина.
Також хочемо вам порекомендувати lavinashop.com.ua
У кросівок для фітнесу та занять у тренажерному залі є принципова вимога – надійна фіксація гомілковостопних суглобів – щиколоток. Це особливо актуально при заняттях степ — аеробікою. Важливі також амортизація підошви і хороше зчеплення з покриттям підлоги – інакше кажучи, взуття не повинна ковзати. Щоб забезпечити додаткову стійкість, носову частину кросівки роблять ширше п’яти. Всім цим якостям відповідають полегшені кросівки Puma Pulse XT. Вони відмінно стабілізують ногу і забезпечують комфорт при різноспрямованих рухи з боку в бік. Одягайте спортивне взуття відповідно нагоди. Ні в якому разі не вирушайте на пробіжку у міських кедах із звичайною плоскою підошвою. Це може призвести до пошкоджень стопи і навіть падінь. Якщо ви новачок в спорті – підберіть кросівки так званого початкового рівня. Наприклад, тренувальні Evader XT Graphic Wn’ s або бігові Carson Runner Knit, розроблені компанією Puma з урахуванням форми жіночої ноги. Крім зручності, жіноча спортивна взуття Puma володіє ще і стильним дизайном. Радимо особливу увагу приділити колабораціям спортивних марок з дизайнерськими брендами, як наприклад, Puma з Alexander McQueen.
Сайт відображає аспекти модних тенденцій сучасного суспільства. Тут ви знайдете актуальну інформацію про дизайнерів і знаменитостей, туризм і подорожі, шопінг і розваги.