Як вибрати стоматологічне обладнання

12-17-2020
Як вибрати стоматологію в Києві - ФАКТИ.org

 

 
 

Як правильно вибрати стоматологічну установку

Ефективність роботи будь-якого лікаря-стоматолога багато в чому залежить від обладнання робочого місця. Комфортне, ергономічне, продумане до дрібниць простір-запорука зручності лікаря і пацієнта, високої якості виконання терапевтичних, реставраційних та інших маніпуляцій. Далі ми розповімо про те, що потрібно враховувати при виборі стоматологічного обладнання, які рішення представлені на ринку. Також хочемо вам порекомендувати придбати дзеркало стоматологічне в інтернет магазині Dlx.

Асортимент

1. У продажу представлений широкий вибір установок від різних брендів. Ви знайдете недорогі апарати і преміальні пристрої:

  • бюджетні рішення випускають китайські і бразильські бренди;
  • в середньому сегменті є установки з Італії, південної Кореї;
  • преміальний рівень-це техніка виробництва Німеччини, Італії, Японії.

Завжди дивіться на функціонал обладнання-наприклад, установка каво естетика е30 ергономічна, комфортна в роботі, оснащена повним набором функцій. Від якості оснащення залежить рівень роботи лікаря, враження про стоматологію в цілому. Також, якщо в установці немає необхідних аксесуарів та інструментів, їх доведеться докуповувати окремо, а це витрати.

Що враховувати при виборі

Основні фактори, на які потрібно дивитися при покупці установки:

  • виробник – робіть ставку на перевірені рішення, які отримали хороші відгуки, і марки, давно встигли зарекомендувати себе. Краще зупинитися на простому з точки зору функціоналу обладнанні, але відомого бренду.
  • комплектність-установка повинна вирішувати всі завдання, які ви плануєте виконувати. В апаратах можуть бути функції імплантології, ендодонтії або тільки терапії. Дивіться на складові конструкції — це можуть бути камери, полімеризуючі лампи, монітори, світильники, додаткові інструменти, пр.
  • сервісне обслуговування-продавець повинен надавати його, оскільки з ладу виходить навіть дуже якісне обладнання. Уточнюйте наявність гарантій до покупки.

Інші характеристики

За типом приводу робочі місця стоматолога бувають повітряними і електричними. Конструктивне виконання-гідравлічне (дешеве, середньої надійності), електромеханічне (міцне, довговічне рішення). Блок асистента оснащується інжекторної або вакуумної системою відсмоктування слини, інжектор має високу потужність. Панель управління може йти з парою основних педалей або додатковими допоміжними. Гідроблок може йти зі звичайною скляною або спеціальною поворотною чашею.