Як вибрати весільну зачіску?

У нареченій в день одруження повинно бути все прекрасно: і наряд, і макіяж, і зачіска. Підбір останньої майбутні наречені часто залишають «на потім». І даремно, адже від укладання залежить загальне сприйняття образу. Щоб ви не допустили подібної помилки, ми зібрали кілька корисних порад. Хочемо порекомендувати вибрати почитати про зачіски https://tobiporada.com.ua/vesilni-zachisky-trendy-2019-2020-roku/

Підбір зачіски під весільну сукню
Як правило, при продумуванні образу нареченої насамперед вибирають весільну сукню. І правильно роблять! Тільки маючи» на руках » або хоча б на папері дизайнера бажане плаття, можна приступати до вибору зачіски. Але ніяк не навпаки. Звичайно, зворотні випадки бувають, але рідко. Хочемо порекомендувати tobiporada

При виборі підходящої під плаття зачіски необхідно врахувати фасон, стиль, матеріал першого. Ми зібрали кілька простих порад.

Зростання
Так, при виборі весільної зачіски потрібно враховувати навіть цей фактор! Справа в тому, що довжина і пишність волосся можуть візуально підкреслити достоїнства (або недоліки) нареченої. А ніяких вад в образі нареченої, як ви розумієте, бути не повинно.

Форма обличчя
Головна проблема тут — правильно визначити форму свого обличчя, адже далеко не завжди вона очевидна. Робити це бажано так: гладко зачесати волосся і забрати їх назад, зробити фотографію строго в анфас. Тоді ситуація повинна прояснитися.

Колір волосся
Да. Те, що блондинці до лиця, пекучої брюнетці, навіть при інших рівних, м’яко кажучи, «не дуже». Тому особлива увага списку нижче.

Блондинки, світло-русяве, русяве волосся. Так: складні зачіски, дрібні кучері, плетіння. Ні, сто разів подумати: блискучі прикраси, шпильки, квіти, стрічки (великий ризик, що ці деталі, як очікується, не створять акценти, а навпаки, загубляться в зачісці).

Руді, мідні, мідно-каштанове волосся. Просте правило: чим яскравіше локони, тим простіше зачіска. Навпаки — необов’язково. Справа в тому, що поєднання яскравої шевелюри і хитромудрої зачіски буде виглядати надмірно пафосно.

Чорне волосся, темно-русяве. Хороший вибір — зачіска, в яку вплетені контрастні (білі або інші світлі) прикраси: шпильки, шпильки, стрічки, діадема. Головне не переборщити: в тренді, як і раніше, природність.