Як вибрати Віск для депіляції

Воск для депиляции Роза 100 мл Trendy


В даний час існує велика кількість різновидів воску для депіляції. Розглянемо основні та найпоширеніші види восків:— гарячий віск;— теплий віск;— холодний віск. Гарячий віск (він же плівковий) зустрічається у продажу у формі дисків або у вигляді гранул. Обидва ці варіанти дають можливість дозовано використовувати віск, що дозволяє зробити процедуру зручною, а витрата — економним. Останнє — дуже важливо для майстрів салонів краси, у яких постійний потік клієнтів, і використання витратних матеріалів впливає на бюджет. Особливість гарячого воску — видалення без спеціального паперу. Також хочемо вам порекомендувати https://nanocode.com.ua

Остиглий плівковий віск по консистенції нагадує еластичний пластир, так що його легко захопити пальцями і зірвати з шкіри разом з волосками. Важливо, що при цьому на шкірі не залишається липкого шару. Цей віск не ламається, не кришиться, не тягнеться нитками, тому майстри люблять використовувати його в роботі. Область застосування гарячого воску — делікатні ділянки шкіри: пахви, зона бікіні, особа. Теплий віск можна зустріти в продажу в банках і в спеціальних картриджах з роликом. Відмінність між ними — у способі нанесення. Баночний віск наносять шпателем, а віск у картриджі — з допомогою ролика, який обертається і рівномірно змащує шкіру. Теплий віск видаляється спеціальним папером для ваксінг. Використовують його найчастіше для депіляції рук і ніг. В принципі, він може бути використаний і на делікатних ділянках шкіри, але це досить складно, особливо у важкодоступних місцях в області бікіні.

Холодний віск зустрічається у вигляді паперових смужок, на які він попередньо нанесений шаром. Потім потрібно зняти захисну плівку з липкою боку смужки, прикласти її до шкіри і ретельно і рівномірно розгладити, щоб віск зачепив максимальна кількість волосся. Після цього різким рухом зірвати папір із шкіри разом з волосками. Холодний віск ефективний найменше, так як його здатність до зчеплення нижче, ніж у теплого і гарячого воску. Отже, він гірше обробляє волоски. Гарячий і теплий віск активно використовуються в салонах. Смужки з холодним воском поширені в мас — маркетах і підходять для домашньої депіляції, однак попит на них набагато нижче.