Як вибрати водостічну систему


Для відведення дощової води з скатних дахів використовуються водостічні системи. Водостічні системи розрізняються виробником, матеріалом (пластик, метал), розмірами (пропускною здатністю) жолобів і труб. В залежності від площі, форми даху вашого даху, необхідного кольору, бюджету, ми підберем вам оптимальну водостічну систему.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/product-category/metalloprokat/truba-elektrosvarnaya/
Якісна пластикова водостічна, перевірена часом. Система з лаконічний дизайн в англійському стилі.
Перевага: Пластикова водостічна система в напівкруглому дизайні, згладжені форми і глянсове покриття водостічної системи роблять його схожим на металевий, широка кольорова гама.
Перевага: економічна водостічна система з пластику, широка кольорова гама.
Водостічна система Docke (країни СНД) Берлін, Німеччина. Система Docke STANDARD — економічна водостічна система з пластику.
Вартість водостічної системи складається не тільки з вартості жолобів і труб, а з інших комплектуючих, таких як кронштейни, лійки, коліна та ін. Кількість видів елементів досить велика, і коштують вони по — різному. Але в кожному конкретному випадку потрібно власний варіант комплектації, щоб отримати надійні і ефективні водостоки. Вартість такого комплекту в остаточному вигляді може зробити тільки фахівець після оцінки конструктивних особливостей будівлі.
Також під замовлення можливі інші види водостічних систем. За обсяг і комплексність передбачені додаткові знижки. Для покрівельних бригад спеціальні умови.
Дізнатися більше або замовити зворотній дзвінок.
Водостічні системи це спеціальні вироби, які використовуються для відведення дощових і талих вод з скатних покрівель різної конструкції. Сучасна водостічна система може бути виготовлена з різних матеріалів, але найчастіше зустрічаються елементи з пластику та металу. Також такі системи можуть мати різне виконання: у вигляді труб або жолобів. Однією з основних характеристик будь водостічної системи є її пропускна здатність, від якої залежить, чи буде водостік справлятися з поставленим завданням чи ні. Компанія  пропонує водостічні системи різного типу і пропускної здатності від найбільш відомих вітчизняних і світових виробників. Наші фахівці допоможуть правильно підібрати водостічну систему, з урахуванням площі покрівлі, її конфігурації та запланованого бюджету. Ми можемо запропонувати великий вибір водостоків та елементів кріплення, які будуть служити Вам довго і ефективно.