як вибрати юридичну компанію

6-28-2020

 

Думка про те, що юрист обов’язково допоможе клієнту, помилково. Причиною неуспіху юридичної угоди може стати ваше пізніше звернення, нестача професіоналізму у правознавця або ж його шарлатанство. Проте юристів-шахраїв можна уникнути, знаючи деякі нюанси. Також хочемо порекомендувати найкращу юридичну компанію на сайті юст групп киев с найкращими спеціалістами

Рішення приймає не юрист, а суддя виносить вердикт, який підписує наказ держслужбовець або ваш партнер по бізнесу.

Стовідсотковий результат не може бути очевидний у будь-якому випадку – закони змінюються, як і настрій виконуючих їх людей, а компетенція юриста обмежується лише впливом на процес. Завдання правознавця, адвоката – юридична підтримка, правові консультації та допомога у виборі оптимального шляху.

Юристи-шахраї чинять тиск на клієнтів, запевняючи вас у своєму досвіді у справах відповідної специфіки, потрібних зв’язках з суддями та працівниками прокуратури і примушуючи тим самим вас до якнайшвидшого укладення договору. Бачачи таку ситуацію, вам краще встати і піти.

Перед тим, як ви підпишіть договірної документ, уважно прочитайте його, можливо, в договорі викладені зовсім інші обіцянки юриста, наприклад, обмежуються написанням скарг та заяв. Якщо ви підписали такий документ, в подальшому підстав вимагати назад марно витрачені на халатного юриста гроші у вас не буде.

Сумлінні юристи прораховують кожен свій крок, оцінюючи постійно мінливу ситуацію, а шахраї думають про заробіток на клієнта, а не про його проблеми.

Тому юрист-шарлатан буде намагатися робити враження професіонала і імітувати активну діяльність, розписуючи, як він все оперативно вирішить.

За фактом, юрист – такий же фахівець, як і, наприклад, лікар. Але чи може гарантувати медик ваше одужання без результатів аналізів, постановки діагнозу і відстеження ходу лікування? Так точно і юрист не може все передбачити і давати наперед вам гарантії. І демонстративна активність юриста аж ніяк не є ознакою його компетентності.

Юридичний професіоналізм – в тонкощі підходу до справи, в чіткому плануванні кожного свого кроку без порожніх обіцянок.

Природно, що юридична допомога не може бути безкоштовною. Компетентний юрист не погодиться отримати гонорар від клієнта після його перемоги в суді, однак у випадку, коли процес затягується, клієнт може домовитися з адвокатом на подальшу оплату його послуг у розстрочку.

Прохання юрисконсульта про скромний гонорар може свідчити як про його недосвідченість або некомпетентності, так і те, що перед вами – шахрай зі стажем, який буде обмежуватися написанням листів і скарг, тому ваша проблема так і залишиться невирішеною.

Для гарного правознавця документи – лише інструментарій, що допомагає вирішити проблему клієнта. Поганий юрист суть своєї допомоги бачить саме в паперах, і це помилково.

Професіонал, беручись за справу, попередньо з’ясовує чесність відповідача та позивача, щоб зробити стягнення на основі правових методів, а не шляхом оформлення розписок та подання заяв.

Для компетентного юриста в пріоритеті не папери, а сама проблема. Завдання його клієнта – чітке формулювання мети юридичної допомоги. Цю мету можна прописати в договорі, проте юридичний фахівець повинен вас поінформувати про можливі варіанти повного або часткового вирішення вашої проблеми.