Як вибрати засіб для дезінфекції

11-23-2019

Как выбрать средство для дезинфекции
Одним з ключових моментів досягнення мікробіологічної безпеки на підприємствах є правильно підібраний препарат, вибір якого залежить від конкретних завдань і умов застосування, а також від мікроорганізмів, які присутні на підприємстві. З іншого боку, хочеться максимально убезпечити себе, охопивши якомога більший спектр патогенних мікроорганізмів. Безпосередньо НУК застосовували з метою дезінфекції вже досить давно, але широке поширення подібні препарати отримали буквально в останній час.
Також хочемо вам порекомендувати https://beautyprofessional.com.ua/product-category/dezinfekcziya/
Збільшений інтерес до використання оцтової кислоти в харчовій промисловості пов’язане з її високою активністю щодо таких патогенних мікроорганізмів, як Listeria monocitogenez, Salmonella, Mucor Geotrichum, спори B. anthracis, а так само здатність знищувати біоплівки, яка полягає в одночасному впливі як на аеробні, так і анаеробні мікроорганізми.
Активність подібних препаратів настільки велика, що вони використовуються не тільки для дезінфекції високого рівня, але і для холодної стерилізації (.
На відміну від деяких сполук, використовуваних як дезінфектантів, робочий розчин Химитек Полідез — супер не має канцерогенні властивості і токсикологічно безпечний, в тому числі і для навколишнього середовища, адже після потрапляння в грунт або водойма повністю розкладається на воду і оцтову кислоту.
Що робити, якщо мікробам — все одно.
Мікроорганізми швидко «звикають» до дезінфікуючих препаратів. В результаті мутацій вони стають несприйнятливі до них. Але тільки не до Полідез — супер. Це пов’язано з розвитком резистентності мікроорганізмів до препарату, тому вони мутують, стаючи менш сприйнятливими до механізму дії даної групи дезінфектантів. Для НУК не виявлено формування резистентних штамів, т. відсутня звикання мікроорганізмів через специфічність впливу: НУК руйнує як клітинну мембрану мікроорганізмів, так і ферментативну систему, крім того, вона може зруйнувати практично будь-яку макромолекулу, пов’язану з мікроорганізмом, що так само веде до загибелі.
Часто дезінфектанти виявляються неефективними із — за домішок у воді, навіть у дуже малих кількостях. Наприклад, пероксидаза неймовірно швидко розщеплює перекис водню і той не встигає подіяти, а в разі НУК даний фермент безсилий.
Використання Химитек Полідез — супер дозволяє заощадити час, знизити витрата води, і, таким чином, скоротити фінансові витрати на дезінфекцію.