Як виграти в ігрові автомати Космолот

Одвічне питання-хто ж все-таки залишається у виграші гравець або заклад? І якщо гравець може виграти, то скільки і від чого це залежить? Безумовно, граючи в ігрові автомати потрібно розуміти, що це найризикованіший вид гри, тому що в ньому все залежить від програми – алгоритму ведення гри на слоті. Це не рулетка і не покер, де все залежить від випадку або від опонентів. Для ігрових закладів ігрові автомати це стабільний спосіб заробітку, тому що загалом заклад завжди залишається у виграші. Але це не означає, що індивідуально кожен гравець завжди програє. Виною цьому скоріше не самі автомати, а психологія гравця. Часто програють гравці, якщо їм не щастить на одному автоматі, йдуть до іншого і починають грати там, або якщо йому не щастить на одному сайті – йде на інший. Програвати складно зупинитися. Хочемо порекомендувати виграти в ігрові автомати на Космолот официальный сайт, адже тут у вас є усі шанси на перемогу.

Який виграш можна отримати на ігрових автоматах на пряму залежить від грального закладу. Якщо мінімальна ставка в клубі низька, значить там багато відвідувачів, і тому заклад зменшує розмір можливого прибутку. Якщо в заклад початкові ставки високі, то значить там грають тільки заможні гравці, і це означає що і виграти можна багато. Також сума виграшу залежить від популярності автомата ,якщо ви заходите на сайт, де можна грати в автомати на гроші, подивіться чи є там статистика виграшів або Топ найпопулярніших автоматів. Тому що якщо автомат популярний значить він віддає багато виграшів. якщо говорити про фізичні автомати, то наприклад в Лас-Вегасі більшість автоматів налаштована на 98-99% виграшів, тобто заклад отримує тільки 1-2% обороту автоматів. В онлайн сфері цифри можуть бути від 85% до 99%, в залежності від популярності сайту і самого автомата. Якщо сайт ненадійний, то можна бути впевненим, що він створюється з метою зібрати швидкі гроші з «одноразових» відвідувачів, і ймовірність виграшу в такому залі прагне до нуля.

Всі хороші заклади дотримуються принципу «fair play» (Чесна гра). Навіть враховуючи те, що на ділі перевірити те, скільки автомат дає виграшів, практично неможливо. У кожного сайту є своя репутація та відгуки. І всі хороші сайти їй дорожать, часом навіть більше ніж додатковим прибутком. Завжди дивіться відгуки, читайте огляди, стежте за сайтами, щоб завжди знати кому довіряють гравці, а кому ні. Не спокушайтеся на різні бонуси і подарунки.