Як вилікувати алкоголізм на ранніх стадіях


ПОЧАТКОВІ СТАДІЇ ЗАХВОРЮВАННЯ
Перша стадія алкоголізму викликає невелику психологічну тягу до алкоголю. Людина прагне вживати алкоголь якомога частіше: з друзями, по вихідних, поодинці. Але якщо випивати не доводиться, то тяга до алкоголю поступово згасає. Тому лікування від алкоголізму на цьому етапі може полягати у заповненні свого вільного часу цікавими заняттями, хобі і так далі, де виключається прийняття спиртного. Людина безперервно зайнятий чимось , і бажання випити буде виникати все менше. Якщо цих заходів не вжити, тоді тяга почне посилюватися. Рекомендую почитати про анонимное лечение алкоголизма ивано франковск цена

На другій стадії залежність вже ставати нав’язливою. Думки людини практично завжди зайняті випивкою, фактично він може займатися чим завгодно, але думати тільки про випивку. Людина не упускає випадку, коли можна випити, кількість вживаного і толерантність до спиртного поступово ростуть. Дана стадія є перехідною до більш важким, тому лікування алкозалежності в цей період є ключовим і необхідним. Якщо упустити момент, то в подальшому дуже важко буде повернути людину до нормального життя, так як почнеться деградація.

На другій стадії алкоголізму можуть знадобитися такі заходи: виведення із запою, детоксикація, кодування.

СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ
Постійне вдосконалення науки і медицини дозволяє запропонувати ефективні способи боротьби із залежністю від алкоголю. Є випадки, коли хвороба стрімко набирає обертів, швидко переходячи з однієї стадії в іншу. Тому важливо не упустити момент і звернутися за допомогою до фахівців. Якщо ви помічаєте, що ваш близька людина часто вживає алкоголь або постійно прагне до вживання, придивіться уважніше як це виглядає з боку і приймайте заходи. Самостійне лікування народними способами якщо і дасть результат, то на короткий час. Також треба взяти до уваги різні наслідки, які можуть виникнути.

ЯК ВИЛІКУВАТИ АЛКОГОЛІЗМ НА РАННІХ СТАДІЯХ?
Лікування алкоголізму на ранніх стадіях – найбільш ефективно. Сучасна медицина пропонує наступні можливості:

* Аверсивна терапія, іншими словами кодування. Дана терапія застосовується з використанням мед. препаратів, які викликають негативні реакції організму на прийняття спиртного.
• Психокорекція. Психолог підбирає індивідуальні методики для пацієнта, які спрямовані на зміну внутрішнього стану хворого. Психолог вчити залежного жити без алкоголю і інших шкідливих звичок, допомагає зрозуміти наскільки важливо жити здоровим і активним життям, допомагає знайти нові цілі в житті і йти до них. Робота з психологом спрямована на зміну залежного мислення на здорове, де немає місця алкоголю. Психолог допомагає зрозуміти причини виникнення алкоголізму і шляхи усунення хвороби.
* Детоксикація-очищення організму від алкоголю і його продуктів розпаду. Детоксикація нормалізує роботу внутрішніх органів, знижуючи наслідки від отруєння етанолом. Дану процедуру можна проводити вдома, проте потрібно ряд умов.
НАШІ МОЖЛИВОСТІ
Сучасні сертифіковані медикаменти
На всіх етапах лікування ми застосовуємо тільки випробувані високоефективні сертифіковані препарати.
Висококваліфіковані лікарі та персонал
У нас працюють лікарі з великим практичним досвідом і високим рівнем кваліфікації.