Як вилікувати ерозию шийки матки

Как вылечить ерозию шейки матки
Ерозія шийки матки протікає безсимптомно.
Також хочемо вам порекомендувати лечение эрозии шейки матки
Ерозія шийки матки — це захворювання, при якому на слизовій оболонці шийки матки з’являються невеликі виразки (ерозії). При цьому, ерозія не вважається передраковим захворюванням, хоча і підвищує ризик виникнення раку шийки матки.
Що таке ерозія шийки матки.
Шийка матки з’єднує матку і піхву і являє собою циліндричну порожнину, яка заповнена слизом. Слизова оболонка шийки матки складається з плоского епітелію з боку піхви і призматичного епітелію в каналі шийки матки.
Прийнято виділяти псевдоэрозию і справжню ерозію шийки матки.
Справжня ерозія шийки матки — це ранка у піхвової частини шийки матки, яка виглядає, як червона пляма на тлі ясно-рожевої здорової слизової оболонки.
Ерозія може бути вродженою (яка, як правило, являє собою псевдоэрозию, або ектопію) і набутою (наслідок інфекцій або травми).
Як правило, ерозія шийки матки протікає безсимптомно, виявити її можна при плановому відвідуванні гінеколога. Але в деяких випадках, ерозія може проявляти себе рожевими або коричневими, мажущими виділеннями, які можуть з’являтися після статевого акту або спонтанно. Також може виникати біль під час статевого акту. Крім того, можуть виникнути симптоми супутніх захворювань, які і привели до розвитку ерозії.
Поставити діагноз лікар — гінеколог може на підставі гінекологічного огляду, ерозія виглядає як ділянка запаленої (більш червоної) слизової оболонки, вона починає кровоточити після дотику до нього гінекологічним зондом. Щоб уточнити діагноз лікар може призначити додатково обстеження — кольпоскопію.
Лікування ерозій шийки матки може бути медикаментозних і немедикаментозних.
Включає в себе призначення протизапальних засобів та засобів, які впливають на причину появи ерозії і сприяють відновленню пошкоджених тканин. Якщо ерозія зумовлена інфекційними захворюваннями піхви (хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз та ін ), то ефективне лікування можливе тільки після усунення цих захворювань.
Щоб швидше відновити пошкоджені клітини, можуть бути призначені вагінальні свічки та інші препарати. Ці препарати чинять протимікробну дію і сприяють відновленню пошкоджених клітин слизової оболонки шийки матки.
Однак, призначити правильне лікування і вибрати необхідний препарат може тільки лікар на підставі даних, отриманих при обстеженні.
Дізнайтеся можливості діагностування та лікування ерозії шийки матки на консультації у фахівців клініки РАМІ.
Замовити зворотний дзвінок або зателефонуйте за тел.
АТ Всі пропозиції і ціни, вказані на сайті носять інформаційний характер і не є публічною офертою (ст.