Які зубні імплантанти кращі

Часто при виборі зубних імплантантів пацієнт задається питанням: який же з представлених імплантантів на стоматологічному ринку найкращий? Вибір дійсно великий, розкид вартості теж. Що ж вибрати? Як порівняти імплантанти? Як вибрати клініку якій можна довіряти настільки складної маніпуляції? Чи можна заощадити на установці імплантатів без шкоди для здоров’я? Відповіді на ці питання в цій дуже важливій статті.Хочу запропонувати почитати про http://lukashuk.com.ua/services/implantat-zubov/

Матеріал з якого виготовлено імплантат
Матеріалом для виготовлення дентальних імплантантів служить титан. Важливо, що б титан був найвищої якості, не менше 5 Град. Титан з більш низькою якістю містить домішки, які перешкоджають приживлению.

Висновок: Уточніть у Вашого лікаря марку титану. Якщо вона менше 5 Град або взагалі не відома, від установки даного імпланта необхідно відмовитися.

Поверхня імплантанта
Для швидкого і надійного приростання імпланта до кістки поверхню імплантанти обробляється особливим способом, для створення мікрорельєфу повторює структуру природної кістки. Гладкі або поліровані дентальні імплантати приживаються вкрай погано.

Висновок: Уточніть у Вашого лікаря яка поверхня у рекомендованого Вам імплантанта. Від імпланта з гладкою поверхнею необхідно відмовитися.

Наявність різноманітних доступних діаметрів і довжин імплантантів

Відповідальні виробники дентальних імплантантів пропонують на вибір лікаря щонайменше 4 різних діаметра імплантанта. Довжини імплантатів високої якості від 6 до 16 мм. Це дозволяє підібрати ідеальний імплантант практично до будь-яких умов. Мала кількість в асортименті імплантантів не дозволяє провести якісного лікування. Що збільшує ризик невдач.

Висновок: Уточніть у вашого лікаря який розмір ділянки кістки обраний для імплантації і чи є такий розмір імпланта, який повторює ці розміри.

Репутація виробника
Максимальні стандарти якості пред’являються законодавством до імплантантів в Європі і США. Відповідно виробники з цих країн пропонують найбільш якісну продукцію.

Висновок: Перевагу необхідно віддавати імплантантів Європейського і Американського виробництва.

Кваліфікація стоматолога-імплантолога

За російським законодавством встановлювати дентальні імплантати мають право: лікар хірург-стоматолог зі спеціалізацією по дентальної імплантології. У Фахівця в наявності мають бути такі документи: диплом про вищу освіту за спеціальністю Стоматологія, сертифікат спеціаліста за спеціальністю Хірургічна стоматологія, сертифікат спеціаліста за спеціальністю Дентальна імплантологія. Без цих документів, які повинні бути пред’явлені пацієнту на першу вимогу, займатися імплантологією заборонено. Оптимально, коли такі документи вивішені у адміністратора для ознайомлення пацієнтами.

Лікар-імплантолог повинен мати диплом про навчання з встановлення імплантантів тієї системи, яку Вам пропонує. Найбільшої довіри заслуговують стоматологи імплантологи члени Російської Асоціації Стоматологічної імплантології та Європейської асоціації імплантологів. Це говорить про високої кваліфікації лікаря та його визнання в професійному співтоваристві. Само собою клініка повинна мати ліцензію на хірургічну стоматологію.

Форма дентального імплантату
Імплантологія це динамічно розвивається галузь медицини. Найсучасніші і максимально якісні імплантанти мають Конічну форму або запатентовану систему перемикання платформ. Дані типи імплантів дають найбільш якісний результат і швидке приживлення. Дуже важливо те, що тільки на таких імплантатах правильно розподіляється жувальне навантаження.

Висновок: Необхідно віддати перевагу імпланти конічної форми або імплантанти з технологією переключення платформ. Від імплантантів іншої форми необхідно відмовитися.

Різьба на дентальном імплантаті
Кістку щелепи має різну щільність в різних ділянках. Це врахували виробники високоякісних імплантантів використовуючи кілька видів різьблення на одному імплантаті. В щільної кістки більш часта різьба у м’якій більш рідкісна.

Висновок: Необхідно віддати перевагу імплантантів з 2-3 типами різьби. Від імплантантів з іншої нарізкою різьблення необхідно відмовитися.

Інструменти та апарати для установки імплантів
Важливою складовою вдалої імплантації є те, що свердла якими готується имплантальное ложі повинні бути з охолодженням фізіологічним розчином і використовуватися не більше 12 разів. Свердла іншого типу викликають опік кістки і призводять до серйозних ускладнень.

Під час імплантації необхідно контролювати стан імпланту або маркера перед імплантацією. Клініка в якій Ви плануєте імплантацію зуба в обов’язковому порядку повинна бути оснащена системою Цифрової Ортопантомографії або комп’ютерної томографії. В іншому випадку, домогтися якісної установки імплантанта не можливо.

Висновок: Уточніть у клініці в якій ви плануєте імплантацію, оснащена вона цифровим ортопантомографом або комп’ютерним томографом. При відсутності даного обладнання від імплантації в цьому місці необхідно відмовитися.

Тип внутрішньої коннекции
З’єднання імплантату з коронкою здійснюється за допомогою аббатмента. Місце їх з’єднання одне з найуразливіших в конструкції більшості імплантантів. При класичному з’єднанні можуть відбуватися розхитування аббатмента і коронки, перелом аббатмента або імпланта. Виробники імплантів Nobel Biocare і BIOTECH впровадили інноваційний з’єднання імплантанта і аббатмента. В імплантах NobelReplace Tapered (Nobel Biocare) імплантатах KONTAKT (BIOTECH) особливу Трьохканальне (Тригранні) з’єднання. Це дозволяє точно позиціонувати коронку і аббатмент і виключити внутрішні напруги в металі які можуть в подальшому призвести до перелому конструкції.

Висновки: Необхідно уточнити тип коннекции імплантанта і аббатмента у Вашого імплантолога, і зробити вибір у бік Трьохканального (Тригранного) з’єднання.

Ми впевнені, що ця стаття допоможе зробити правильний вибір клініки імплантології та системи дентальних імплантатів, які будуть радувати вас все життя.