Жіночий купальник

2-6-2020

Значуще місце в гардеробі будь-якої представниці прекрасної статі займають купальники. У цьому немає нічого дивно, адже саме під час морського відпочинку на пляжі дівчина зможе блиснути у всій красі своєї фігури, притягаючи заздрісні погляди інших жінок і викликаючи непередаваний захват серед чоловіків. Щорічно законодавці пляжної моди представляють увазі жіночої частини населення чудові купальні костюми. Залишилися в тренді купальні костюми з відкритими плечима, бахромою, шнурівками і металевими блискучими аксесуарами, глибокими декольте. Як і в попередні роки на першому місці стоять сексуальність, свобода самовираження і непередавана жіноча привабливість. Також хочемо вам порекомендувати женские купальники у нас великий вибір різноманітних моделей.

Хочете, щоб Ваш новий купальник підкреслював красу Вашої фігури і ніжність шкіри. Але часто підприємливі власники торгових точок не мають ні найменшого уявлення про моду, пропонуючи покупцям колекції, які були в тренді в минулому, а то й позаминулого року. Не варто покладатися тільки на особисті переваги. Уважно ознайомтеся з каталогом, а також з рекомендаціями фахівців. Як відомо, виділяють кілька основних типів жіночої фігури: «груша», «перевернутий трикутник», «пісочний годинник», «прямокутник», «яблуко». Найбільше пощастило власницям фігури «пісочний годинник», яку іноді називають «вісімка». Їм підійде будь-яка модель купальника, адже вони завжди будуть виглядати чарівно. Рюші та бантики на плавках додадуть бажаного об’єму стегон. Уникати помітних візерунків і аксесуарів рекомендують дівчатам з типом фігури «груша». Ідеальним поєднанням для них будуть однотонні плавки і яскравий топ.

Візуально зменшити в об’ємі широку талію допоможе цілісний купальний костюм з вирізами з боків. Жінки з широкими плечима і вузькими стегнами теж воліють цілісні моделі, але з зав’язками на шиї. Як же роздільних комплектів вибирайте купальник з простим верхом і додатковим об’ємним декором на плавках. Завжди популярні у жінок різні аксесуари та прикраси, що допомагають створити унікальний образ. Такі написи, а також 3D принти можна побачити на купальниках — боді багатьох відомих брендів. У моді і прості геометричні візерунки: клітина, вертикальні або горизонтальні лінії, горошини. Вибирайте сміливі та оригінальні купальники, експериментуйте, вбивайте уяву чоловіків.

«Джерело: Amarea.ua»