Що таке імплантація зубів

1-27-2021

 

Операція по установці імплантів (зубних імплантатів) проходить за міжнародними хірургічними протоколами із застосуванням якісних імпортних матеріалів. Імплантацію зубів здійснює хірург-стоматолог з багаторічною практикою. Хочемо порекомендувати почитати про імплантацію зубів на сайті https://kc-dent.com.ua/ru/services/hirurgiya/ , тут тільки найкращі спеціалісти .

Підготовка до імплантації

Пацієнт здає загальні аналізи, консультується з вузькими фахівцями. Після цього робить панорамний рентген-знімок, а в складних випадках — комп’ютерну томографію. На основі об’ємного 3d-знімка ми точно плануємо імплантацію, вибираючи оптимальний метод, розташування імплантів. Рекомендуємо подивитися ціни на сайті https://kc-dent.com.ua/ru/prays-ru/  , тут тільки найкращі доступні ціни.

Протипоказання

Імплантація зубного імпланта-це хірургічна операція, тому лікар повинен переконатися у відсутності у пацієнта протипоказань. Це можуть бути:

  • важкі серцево-судинні захворювання;
  • порушення згортання крові;
  • ракові хвороби;
  • соматичні захворювання;
  • ендокринні патології;
  • хвороби кісткової системи.

Кісткова пластика

Майже у всіх пацієнтів на місці втрачених зубів спостерігається значна атрофія кістки. Щоб заповнити її обсяг, ми проводимо кісткову пластику — підсадку кістковопластичного матеріалу, який протягом 4-5 місяців приживається і стає частиною щелепної кістки. У ряді випадків можлива підсадка одночасно з установкою імплантату. Але найчастіше ми вважаємо за краще не ризикувати і проводимо імплантацію вже після формування нової кістки.

Двоетапний метод імплантації зубів

Для відновлення зубів в жувальній зоні проводиться операція по двоетапному протоколу. Це необхідно для надійної стабілізації зубного імпланта в щелепі, адже при жуванні він буде приймати на себе серйозне навантаження.

  • 1 етап. Хірург робить невеликі розрізи в яснах, готує в кістки ложе для імплантату, акуратно встановлює його, накриває ясеневими тканинами і вшиває. Протягом 5-6 місяців він приживається під яснами.
  • 2 етап. Лікар розкриває імплант і встановлює на нього абатмент — спеціальне кріплення, а на нього фіксує тимчасову коронку. Навколо неї формується правильна лінія ясен, після чого можна встановлювати постійну коронку з кераміки, діоксиду цирконію або металокераміки.

Одноетапний метод імплантації зубів

У фронтальній зоні важливо на весь період приживлення імплантів зберегти естетику зубного ряду, щоб відсутність зубів не впадало в очі оточуючим. Тому замість розрізів ясен використовується невеликий прокол, а на тільки що встановлений імплант відразу фіксується тимчасова полегшена коронка. Пацієнт носить її 4-5 місяців, після чого змінює на постійну.

Одномоментний метод імплантації зубів

Деяким пацієнтам потрібно видалити зуби, які вже не підлягають відновленню. При відсутності протипоказань видалення можна поєднати з імплантацією, встановивши зубний імплантант в свіжу лунку, що заощадить час і кошти пацієнта.