Що таке гормональні імпланти

2-11-2021

Для багатьох жінок актуальним є питання попередження небажаної вагітності. Незалежно від причин, якими керується жінка, приймаючи протизаплідні засоби, запобігання вагітності має бути безпечним і розумним. Хочемо порекомендувати почитати про   гормональные импланты  на сайті .

Даний спосіб запобігання вагітності являє собою підшкірний імплант, наповнений препаратом, що володіє протизаплідною дією. Процедура впровадження імпланту займає кілька хвилин: лікар-фахівець під місцевою анестезією вводить імплант з препаратом під шкіру пацієнтки в верхню третину плеча, на місце проколу накладається стерильний пластир і пов’язка. Сама процедура нагадує підшкірну ін’єкцію, а розмір імпланта настільки малий, що при його витяганні досить зробити розріз на шкірі не більше 2мм.

Препарат дійсно не має протипоказань з боку будь-якої системи людського організму, в тому числі безпечний для пацієнток з серцево-судинними захворюваннями, хворобами печінки. Жінки, які мають схильність до розвитку варикозних захворювань також можуть застосовувати препарат без побоювань.

Препарат, що міститься в імпланті, має не тільки протизаплідну дію, але і може бути використаний для консервативного лікування ендометріозу, міоми матки, ряду інших гінекологічних захворювань. Важливо, що імпланон нормалізує менструальний цикл, знімає симптоми пмс і дискомфортні відчуття під час менструацій.

За індексом перля ступінь захисту від небажаної вагітності становить 99,9%. Подібною ефективністю не володіє жоден з видів контрацепції, існуючих на даний момент!

Імпланон безпечний для жінок, які мають індивідуальну непереносимістю естрогенів, так як не містить цих гормонів.

Крім лікувального впливу і тривалого терміну активності, імпланон вирішує проблему «забутих таблеток», не вимагає щоденного, щотижневого або щомісячного прийому. Його дія не викликає побічних ефектів і не порушує роботи організму.

Важливо: іпланон не робить негативного впливу на репродуктивну функцію жіночого організму!після відміни препарату фертильність відновлюється повністю в короткі терміни.