Як робити антицелюлітний масаж

Как делать антицеллюлитный массаж
Целюліт з’являється з різних причин. Основні — неправильне харчування, пасивний і нездоровий спосіб життя, погана екологія, шкідливі звички, генетика, гормони, порушення циркуляції лімфи, хвороби підшлункової і щитоподібної залози. Найбільше жиру накопичується на сідницях, животі, стегнах, у верхній частині рук. Щоб зробити тіло струнким, здоровим і красивим, необхідно робити антицелюлітний масаж в домашніх умовах і налагодити свій режим.
Також хочемо вам порекомендувати http://massage-kiev.net.ua/
Целюліт з’являється, коли клітини жирової тканини розростаються і з них не виходять продукти життєдіяльності. Якщо тіло здорове, то все зайве йде зі струмом лімфи. Якщо мембрани клітин блокуються, відходи не виводяться, чого жирові клітини стають більш щільними. У результаті створюються ділянки жирової тканини, які блокують циркуляцію крові та лімфи. Утворюється апельсинова кірка.
Перед початком процедури прийміть душ. Вода повинна бути теплою, але не гарячою. Коли шкіра стане м’якою і податливою, зробіть пілінг. Після ніжного очищення і видалення мертвих клітин можна починати масаж. Це поверхнева процедура, в якій погладжувальні рухи поєднуються з ляпанцями та іншими впливами. Не обов’язково йти в салон до майстра, можна робити антицеллюлитний масаж будинку самостійно і почати з погладжувань долонею, від коліна до стегна. Поетапно ви переходите до інтенсивного руху рук.
Таку вправу потрібно робити двічі з усіх боків стегна крім внутрішньої (спочатку на одній, а потім на другій нозі). Далі виконайте легкі погладжування долонею від коліна до стегна. Переходьте до інтенсивних рухів. Розімніть і розітріть проблемні ділянки. Масажні рухи повинні нагадувати вимішування тіста на проблемних зонах.
Цей варіант впливу простий. Для його виконання візьміть трохи крему або масла, втирайте його в шкіру під різними кутами, ніби «утюжите» тіло. Затисніть руки в кулаки, обробляйте тіло кісточками пальців. Рухи виконуйте по стегну вгору від коліна. Пройдіться по різних сторонах ноги, з кожної сторони важливо повторювати рух по 3-4 рази.
Перед тим, як робити антицелюлітний масаж за допомогою поплескувань, розподіліть мед на долоні. Руки повинні «склеюватися», т. к. це дає вакуумний ефект. Плескає по шкірі, приклеюючи руки до проблемної області. А потім їм відривайте від шкіри. Робіть це 30 хвилин, чергуючи удари з погладжуваннями. В кінці прийміть теплий душ.