Зубні імплантати

Імплантація зубів має велику цінність. Адже здорові та міцні зуби – це не тільки запорука красивої посмішки, але й здоров’я всього організму. Якщо зуби не справляються зі своєю функцією, то страждає від цього травна система, а це призводить до збоїв у всьому організмі. Втрата зубів призводить до того, що змінюються риси обличчя, з’являється дискомфорт, порушується процес жування, а це все в свою чергу не дуже добре позначається на самопочутті. Сучасна стоматологія має в своєму арсеналі достатню кількість методів попередження втрати зубів і їх відновлення. Серед усіх відновлювальних методик найкращою є імплантація. У нас найкращі зубні імплантати.
Технологія імплантації була доступна навіть стародавнім людям. Правда, це були черепашки та залізо. Зустрічалися зуби тварин і донорів-людей, але це швидше з області трансплантології.

Коли зубний ряд починає рідшати, порожні місця необхідно заповнити. В залежності від втрат стоматологи пропонують два рішення: протезування або зубні імпланти в Києві. Як відбувається імплантація зубів в стоматології RISU?

Імплантація зубів: порядок дій
Починається зубна імплантація з оцінки загального стану порожнини рота пацієнта. При наявність захворювань необхідності провести лікування.

Потім вивчається місце установки імплантату. На цьому етапі виявляються індивідуальні особливості будови зубного ряду пацієнта. При цьому використовуються сучасні технічні рішення, – 3d моделювання у тому числі які дозволяють досконально вивчити місце імплантації.

Якщо зубні імплантати ставляться на місце давно відсутніх зубів, то можливо доведеться провести синус-ліфтинг – нарощування кісткової тканини. Без навантаження протягом довгого часу кістка тоншає.

Крім того, якщо в зубному ряду тривалий час відсутній один зуб, то для єдиного імплантату може бути «мало місця». Це ще одна причина, чому не слід затягувати з імплантацією або протезуванням.