ДОМАШНІЙ ШУГАРІНГ: РЕЦЕПТ ДЛЯ КРАСИВОЇ ШКІРИ

Сьогодні позбутися від небажаних волосків на тілі можна за допомогою воскової епіляції, депіляційним кремів, воскових смужок і навіть шугарінга. Але більшість цих способів стають причиною врослого волосся, які доставляють згодом чималі незручності. Рекомендую зробити Шугаринг цена Харьков по доступній ціні

Шугарінг. Що ж це?
Секрет краси східних красунь – шугарінг – застосовується протягом багатьох століть. При цій епіляції теплий густий цукровий сироп, схожий на карамель, наноситься на шкіру, а після застигання зривається разом з небажаними волосками.

ШугарингШугаринг досить схожий з епіляція воском, але надає більш гладкий і тривалий ефект, до того ж, володіє масою переваг:

1. Доступна вартість. Все, що знадобиться для процедури – цукор, вода і лимонний сік. Причому суміші з кілограма цукру вистачить майже на півроку.

2. Гіпоалергенність. У зв’язку з тим, що шугарінг повністю складається тільки з натуральних компонентів, без барвників, штучних домішок та інших добавок, що він, на відміну від інших косметичних засобів, підійде навіть для самої чутливої і схильної до алергічних проявів шкіри.

3. Низька травматичність процедури. Шугарінг практично не викликає больових відчуттів, бо, на відміну від воскової епіляції, видаляються лише волоски, а клітини шкіри залишаються непошкодженими. Для якісного видалення волосків достатньо, щоб їх довжина становила не більше двох міліметрів. З шугарингом ви можете не побоюватися появи опіків, синців, почервонінь і розширених судин після процедури.

4. Відсутність врослого волосся. Шугарінг забезпечує гладкість шкіри до 20 днів, не викликаючи при цьому запалення і появи врослого волосся, тому що видалення відбувається по зростанню волосся, в результаті чого не відбувається викривлення зростаючих волосків.

Проведення шугарінга в домашніх умовах
Це дуже проста і доступна процедура, для проведення якої зовсім не обов’язково відвідування салону.

Необхідні інгредієнти (на 3-4 місяці регулярного застосування):

цукор – 1 кг;
лимонний сік – 7 ст. ложок;
вода – 8 ст. ложок.
Приготування суміші:
Ретельно перемішуємо інгредієнти в каструлі.
Поставивши каструльку на плиту, кілька хвилин нагріваємо суміш на великої потужності, не допускаючи горіння цукру. Знову перемішуємо.
Зменшивши вогонь у 2 рази, залишаємо суміш нудитися під кришкою протягом 10 хвилин.
Ще раз перемішуємо (цукор повинен почати плавитися) і знову на 10 хвилин закриваємо кришкою.
Перемішуємо (щоб цукор досяг рідкої однорідної консистенції) і накриваємо кришкою ще на 10 хвилин.
Перемішуємо складу (цукор почав булькати) і знову залишаємо його під кришкою на 10 хвилин. Поступово суміш почне набувати колір і запах карамелі.
Незабаром весь цукор суміші розчиниться і стане прозорим, почне пузиритися і пінитися. Перемішуємо суміш і залишаємо на 5 хвилин, не накриваючи кришкою.
В останній раз перемішавши склад, акуратно перелити його у високу пластикову ємність. Каструльку з ложкою відразу ж слід залити гарячою водою. Отже, 45 хвилин – і суміш для шугарінга готова!
Остуджуємо складу протягом 3 годин.
Методика процедури
Що таке шугарингНемного остудити суміш, приступаємо безпосередньо до шугарінгу. Ретельно розімніть невеликий кулька карамелі пальцями, щоб він придбав гарну пластичність. Нанесіть його на ділянку шкіри з небажаними волосками в напрямку проти росту волосся. Трохи почекавши, зірвіть карамель різким рухом по зростанню волосся. Обробіть поступово всю площу шкіри з непотрібними волосками. Проводити процедуру можна як руками, так і за допомогою тканинних смужок. Якщо суміш занадто охолола, трохи підігрійте його на водяній бані і знову приступайте до процедури. Закінчивши роботу, змийте залишки суміші з поверхні шкіри гарячою водою.

Новачкам рекомендується починати шугарінг з ніжок, а вже призвичаївшись, приступати до пахв і зоні бікіні.