PUSH-K Solutions

Ласкаво просимо на сторінку рекламного агентства PUSH-K Solutions (Гармата Солюшнс). Ми підібрали контент сайту таким чином, щоб Ви мали можливість оцінити портфоліо агентства і скласти думку про нас, як про відмінний партнера, до якого є сенс звернутися в 2017 році. Детальніше на http://www.push-k.com.ua.

Інтернет маркетинг і реклама. Розробка стратегій просування і управління контентом сайтів. Ведення банерних, контекстних і тізерних рекламних кампаній. Створення і публікація вірусного рекламного відео. Розробка landing page і сайтів. Можемо багато.
Offline-промо. Широкий перелік BTL інструментів для проведення промо-акцій, дегустацій, проектів «таємний покупець», мерчандайзингу будь-якої складності. Налагоджена система підбору і навчання персоналу у всіх областях України. Досвідчені BTL-менеджери та автоматизовані системи звітності.
Event. Повний цикл організації корпоративних заходів у будь-якій точці України. Досвід організації заходів до 1500 учасників та участі в найбільших експо-події України. Творчий підхід до створення подій, велика база артистів і майданчиків, прямі контакти з celebrities, перевірені прокатники обладнання і кейтеринг служби.
Креатив, Дизайн, Продакшн, Виробництво і багато іншого PUSH-K Solutions цікавіше ніж у інших 😉

Рекламне агентство в Києві, з моменту заснування в 2007 році, втілило більше сотні успішних рекламних проектів в Україні, а яскраві подієві и в нашому виконанні залишили позитивні відгуки наших замовників і зробили світ трішки краще. Найбільш цікаві кейси доступні Вашій увазі в розділах сайту та блогу.