Використання Азоту в пивоварінні

8-29-2020
ГЕНЕРАТОРИ І КОНЦЕНТРАТОРИ ГАЗІВ

Жоден із сортів пива, незалежно від вихідної сировини і обраної технології, не можливо уявити без вуглекислого газу. азот, що працюють в кегах прекрасно справляються з цим завданням.  Хочемо порекомендувати почитати про     Використання Азоту в Пивоварінні 

Історія пива налічує кілька тисячоліть. Перші згадки про цей продукт відносяться до 3500-2900 років до нашої ери. Стародавні шумери, люди, що населяли землі древнього Єгипту і вавилоняни знали і любили цей напій. Як і зараз, його варили, використовуючи ячмінь, пшеницю і воду. Отримане з них сусло, як і сьогодні, піддавалося бродінню, в результаті якого напій природним шляхом насичувався вуглекислим газом і невеликою кількістю спирту. Рекомендуємо  Виробництво азоту

З давніх-давен люди намагалися вдосконалити процес пивоваріння. Першим з таких поліпшень стало відоме з часів середньовіччя додавання ароматного гіркуватого хмелю. Наступним серйозним кроком стало застосування аерації, тобто насичення сусла чистим киснем. Це необхідно для більш рівномірного розподілу і прискорення зростання пивних дріжджів в ньому. Розростаються дріжджі переробляють цукру, що знаходяться в суслі, перетворюючи їх в спирт і вуглекислоту.

Послуги компанії BTS Group включають в себе :

аналіз об’єкта;
розробка проекту автоматизації;
монтаж щитів автоматизації;
програмування промислових контролерів;
обслуговування систем автоматизації.
Розробка технічних рішень

Наявність кваліфікованого персоналу дозволяє нам пропонувати послуги з проектування:

сучасних котелень на різних видах палива з повним циклом автоматизації;
автоматизованих ЦТП і ІТП з погодозалежним регулюванням відпустки тепла;
систем інженерного забезпечення (водопостачання, опалення, вентиляція, каналізація, газопостачання) без яких неможливо уявити повноцінного сучасного життя;
проектування виробництв, заснованих на технологіях бродіння, з циклом повної переробки продукту;
системи автоматики технологічних процесів; автоматизація систем опалення та вентиляції, генерації тепла;
системи автоматичного контролю і управління обладнанням, технологічними циклами і, в цілому, підприємствами.
Система оборотного водоснабженіяПроектірованіе заводовПроектірованіе котелень
Поставка обладнання та комплектація
Завдяки співпраці з багатьма європейськими виробниками у нас є можливість поставки різного технологічного устаткування.

Пуско-налагоджувальні роботи
По завершенню будівельно-монтажних робіт, виконуються пуско-налагоджувальні роботи, метою яких є налагодження встановленого активного устаткування, а також перевірка готовності функціонування системи в цілому. Проведення пуско-налагоджувальних робіт дозволяє своєчасно, до здачі об’єкта в експлуатацію, виявити і усунути можливі невідповідності.

Пропонована нами випробувана технологія виробництва газоподібного азоту забезпечує Вам подачу дуже чистого азоту з використанням набагато меншої кількості вихідного повітря, ніж системи наших конкурентів. З її впровадженням клієнти і представники різноманітних галузей промисловості в різних точках світу зрозуміли, що значить «економічна поставка азоту на місці проведення робіт». 

Історія пивної тари так занадто довга і цікава, як і історія пивоваріння. У різні часові періоди найбільш популярними для зберігання цей напою були глиняні судини або дерев’яні бочонки, що послужили прототипом сучасних кег. Шведське слово «kagg» означає бочонок. Це відносно недавній винахід. Перша металева ємність циліндричної форми для зберігання пива була створена фірмою в 1929 році. У 50 роках двадцятого століття такі ємності стали укомплектовувати муфтами і колінчатими фітингами, що дозволило зробити посудину герметичним.

Як зараз використовують гази для пива

Маючи відмінне від сифонів пристрій, кеги, всупереч існуючій думці, не насичують напій, що знаходиться в них, вуглекислим газом. Двоокис вуглецю, азот або їх суміш, що знаходяться в них, використовується тільки для того, щоб виштовхнути рідину з металевого балона. Тому ці технічні пристосування з успіхом застосовуються при реалізації не тільки пива та квасу, але і різноманітних сухих і кріплених вин. Смак вина, що пройшло через кеги не спотворюється, воно не стають газованим.

Діоксид вуглецю, азот або їх суміш подається в кеги з газових балонів. Перед тим як бармен відкриє кран наливу пива, неодмінно повинна бути підключена подача газу в ємність кеги. При цьому нагнітати тиск газу виштовхує рідину з самого дна судини. Далі пиво подається в охолоджувач, а з нього через пивний кран в склянки й кухлі.

Переваги використання газів в реалізації пива

Кеги, на відміну від металевих банок, скляних і пластмасових пляшок, являють собою дуже економічну і зручну оборотну тару. Лінія розливу пива в кеги влаштована простіше, економічніша і працює швидше будь-який з «пляшкових» ліній. Саме тому більшість сучасних барів заставлено різноманітними, ємністю від 20 до 50 літрів кегамі, які рясніють емблемами відомих марок пива.

Крім того, діоксид вуглецю і азот, що працюють в кегах, перешкоджають розвитку шкідливої мікрофлори. Тому ця светонепроницаемая тара відмінно підходять і для зберігання пива, вина чи квасу. Вона здатна продовжити термін життя навіть такого примхливого напою, як живе пиво. Такий продукт не піддається пастеризації, яка знищує його природну мікрофлору, тому швидко скисає. Зберігається в герметично закритих пластмасових пляшках не більше 3 діб, в закритих кегах живе пиво може «прожити» до 2 тижнів. Залежно від сорту пива і умов його зберігання можливе збереження всіх смакових властивостей цього напою в закритих кегах до 2-3 місяців. Відкриті кеги гарантують збереження різних сортів пива від 2-5 днів в несприятливих умовах до 1-2 тижнів при дотриманні усіх правил зберігання.

Цікаві факти

При традиційному бродінні пивного сусла утворюється дуже багато вуглекислого газу. Екологи і технологи пивного виробництва запропонували його збирати. Це потрібно щоб не забруднювати атмосферу планети надлишками двоокису вуглецю і для отримання додаткового джерела цього цінного технічного газу.

У стародавньому Єгипті не було граматичних кег, в яких азот і вуглекислий газ створюють стерильну, вільну від шкідливих мікроорганізмів середу. Тому свіжим пиво залишалося дуже недовго і швидко псувалося. Ймовірно, тому напис на одному із стародавніх папірусів при розшифровці виявилася проханням про відгулі. Робочий, задіяний на будівництві однієї з пірамід, просив дати йому вільний день, щоб «зварити пиво і випити його».

Сучасні вчені продовжують удосконалювати процеси пивоваріння, сподіваючись знайти рецепти нових сортів пива, що володіє новими властивостями. Наприклад, виробництво пива підвищеної біологічної цінності, присутність алкоголю в якому надає менш шкідливий вплив на організм. Для цього пропонується після попереднього видалення з сусла вуглекислого газу, отриманого при природному бродінні, проводити його насичення сумішшю діоксиду вуглецю і ксенону.

Існує думка, що пиво в кегах часто буває розбавлене водою. Насправді пристрій цього апарату виключає цю можливість. Щоб додати в пиво води потрібно порушити заводську пломбу і випустити з кега весь вуглекислий газ, що негативно позначиться на смаку втратив газованість напою і не дозволить повністю витягти його з ємності.