Як правильно робити епіляцію електроепілятором

7-4-2017

Багато дівчат стикаються з такою проблемою як врослі волоски. Купивши електроепілятор, багато хто сподівається на гладкі ніжки, мінімум зусиль і витрат. Але навіть ті, хто витримують першу епіляцію, часто протягом місяця-двох закидають свій епілятор в дальній кут шафи з однієї простої причини – врослі волоски.
Епіляція за допомогою електроепілятора. Пропоную купити воск депилив

Помилковим думкою є думка про те, що куплені в модному каталозі крем проти врослих волосків врятує від цієї проблеми, але це не так. Ніякий крем тут не допоможе. Щоб зробити цей малоприємний процес максимально комфортним, вам потрібно дотримуватися ряду простих, але дуже важливих правил.

Перед епіляцією

Процедури, які необхідно провести перед епіляцією, спрямовані на те, щоб підготувати шкіру до майбутнього стресу. Насамперед потрібно прийняти гарячий душ або ванну, щоб розпарити шкіру.
Епіляція, яку ви проведете на розпареній шкірі, буде більш ефективною і менш болючою, так як волоски будуть легше видалятися. Також в душі потрібно зробити пілінг. Пілінг, до речі – невід’ємна частина догляду за шкірою після епіляції. Потрібно регулярно робити пілінги для того, щоб уникнути вростання волосків, причиною якого зазвичай є огрубіла шкіра.
Підготувавши таким чином, шкіру, можна приступати до процедури.

Епіляція

Потрібно пам’ятати, що епіляція проходить легше на коротких волосках. Немає необхідності відрощувати довгі волоски, як у випадку з воском – це тільки ускладнить вам завдання. Епіліровать шкіру потрібно проти росту волосся, обов’язково натягуючи її вільною рукою. Якщо ви будете проводити цю процедуру регулярно, ви зможете звести до мінімум хворобливі відчуття від епіляції.
Завершення епіляції
Після того, як всі волоски видалені, найстрашніше залишилося позаду, але шкіру тепер потрібно заспокоїти.
Першим ділом краще протерти шкіру спиртовим тоніком або розчином перекису водню. Це запобіжить поява запалення. Далі нанесіть на шкіру спеціальний крем після епіляції. Такі крему, крім зволоження, володіють і охолоджуючим, і заспокійливим ефектом, що дуже важливо. Якщо такого крему під рукою не виявилося, можна використовувати будь-які косметичні масла або зволожуючі креми.
Чудово діє на шкіру після епіляції суміш олії авокадо з ефірною олією чайного дерева, яке володіє антисептичними властивостями. Таким масло, між іншим, можна точково лікувати запалення від врослих волосків, якщо вони все-таки з’явилися.

Догляд між процедурами
Шкіра тіла, як і шкіра обличчя, потребує постійного догляду. І саме догляд за шкірою між процедурами епіляції допоможе вам позбавитися від проблеми врослого волосків або запобігти її. Щоб порадувати свою шкіру, придбайте в магазині або зробіть скраб своїми руками. З домашніх скрабів найефективнішими є сольовий і кавовий. Пілінг скрабами краще робити кілька разів на тиждень, щоб знімати верхній ороговілий шар шкіри. Також відмінним засобом для домашнього пілінгу є жорсткі губки з агави.
Після душу або ванни використовуйте будь-який зволожуючий засіб, щоб пом’якшити шкіру.
Якщо такі прості правила увійдуть у вас в звичку, епіляція для вас перестане бути кошмаром, а врослі волосся і запалення більше не потурбують