Як вибрати клініку для ЕКО за кордоном

В даний час лікування безпліддя, в тому числі екстракорпоральне запліднення, пропонується багатьма країнами. На цьому ринку медичних послуг є свої новачків і профі, лідери і аутсайдери. Згідно з даними Європейського товариства репродукції людини, на частку Іспанії припадає 35-40% успішно проведених процедур ЕКО в Європі. Популярність іспанських клінік обумовлена кількома об’єктивними причинами: першокласна клінічна база, помірні ціни на лікування та проживання, чудова туристична інфраструктура, стабільність і безпеку для гостей. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, медична система Іспанії входить в десятку кращих на планеті. Пропоную вибрати грыжа послеоперационная

Поряд з низькою вартістю ЕКО, як в Чехії або на Кіпрі, це відіграє вирішальну роль у виборі мільйонів пацієнтів. І все ж, на що звертають увагу пари?

Згідно аналізу думок на форумах і результатами маркетингових досліджень, більшість безплідних пар орієнтуються на такі фактори (за зменшенням важливості): 1. Клінічні результати ЕКО 2. Якість догляду за пацієнтами 3. Зручність перельоту і розміщення 4. Доступна ціна лікування Пропонуємо наші 10 факторів при виборі клініки ЕКО за кордоном: 1. Ваш гінеколог знає краще Спеціаліст, який лікує безпліддя будинку, добре знає Вашу історію хвороби і її еволюцію за останні роки. Часто пари збирають дуже багато джерел інформації і думок з Інтернету, заплутуючи самі себе. Отримати альтернативну думку – це добре, але десятки альтернативних думок – це занадто. Поділіться своїми сумнівами і питаннями з лікарем. У деяких країнах, таких як Німеччина чи Австрія, гінеколог не має права рекомендувати пацієнтам методи лікування безпліддя, які заборонені в їх країні. Але у нас подібні формальності відсутні, і Ви вправі розраховувати на добрий і об’єктивний порада лікаря, якому довіряєте.

2. Виберіть якісні джерела інформації, Щоб не стати жертвою недобросовісного маркетингу, запитайте у грамотного фахівця про методи лікування, які особисто Вам варто спробувати. Читайте про методи лікування і технологіях ЕКО, щоб орієнтуватися в питанні. Наприклад, розроблений кілька років тому тест ранньої оцінки ембріонів Eeva істотно підвищило результативність ЕКЗ. А що Ви знаєте про шанси процедури?

3. Враховуйте досвід інших пацієнтів Доктора — найкращий джерело відповідей на медичні питання. Але досвідчені пацієнти багато розкажуть про якість лікування, плюси і мінуси клінік, стосовно лікарів і медперсоналу, а також про ціни. Для консультації з іншими пацієнтами вирушайте на тематичні форуми, а не загальні. Приділяйте увагу більш-менш грамотним і обґрунтованим коментарям, а не постам кшталт «цей доктор просто кошмар». Якщо виникли сумніви, переговоріть з лікарем, якому ви довіряєте.

4. Вартість ЕКО — не головне Екстракорпоральне запліднення – складна і дорога процедура, і вартість ЕКО залишається нездоланним бар’єром для багатьох пар. Але в кінцевому результаті лікування в дешевій клініці може стати ризикованим і навіть більш дорогим, якщо буде потрібно більше циклів. Якщо розглядаєте бюджетне напрямок ЕКО (Чехії, Кіпр або Україну), звертайте увагу на індивідуальні результати кожної конкретної клініки інституту. Ознайомтеся з діючими стандартами ембріологічних лабораторій і переконайтеся, що місцева система не залишить Вас у біді, у разі непередбачуваних ускладнень. Бюджетні напрямки – це завжди ризик. 5. Систематизуйте інформацію про лікування і про клініках Коли Ви досить добре ознайомилися з лікуванням безпліддя, технологіями ЕКО, медичними ризиками, нюансами перебування в клініці та обслуговування, пора організувати цю інформацію.

Створіть таблицю Excel, в якій будуть перераховані за пунктами можливості, переваги і недоліки кожної клініки. Звертайте першочергову увагу на результативність процедури, рейтинг лікарів і технічний рівень лабораторій. Крім того, переконайтеся, що клініка тестує донорів і пари на генетичні захворювання в рамках предконцепционного скринінгу. 6. Наукові досягнення в області ЕКО Добре вибирати не просто приватну клініку ЕКО, відтворюючу чужі досягнення. Ці лікувальні установи, незважаючи на високий сервіс і солідні інвестиції, часто пропонують стандартні рішення і не в курсі останніх медичних розробок. Зазвичай ці клініки занадто малі, щоб слідувати останнім тенденціям науково-технічної моди. Розмір клініки – неоднозначний фактор. Величезний інститут з купою підрозділів? Не хотілося б опинитися на медичному конвеєрі, де окремого пацієнта ніхто не приділяє належної уваги. 7. Звертайте увагу на дрібниці Кращий веб-сайт не обов’язково означає кращий варіант для Вас. Це лише показує, що маркетинговий бюджет клініки високий. Не дозволяйте пускати собі пил в очі. Спробуйте познайомитися з лікарем, який буде лікувати Вас. Забронюйте онлайн-консультації та наважитеся запитати, що станеться, якщо перші спроби ЕКЗ зазнають невдачі. Хіба клініка не поділяє ризики з пацієнтами? Знайдіть профілі фахівців на LinkedIn або форумах.

Також впишіть у таблицю вартість оформлення документів, авіаперельоту та проживання в країні, кількість днів перебування в клініці, щоб оцінити витрати. Переконайтеся, що ціни на ЕКО зазначаються all inclusive, і після прибуття в клініку не виникнуть додаткові витрати. Нарешті, запитайте, якою мовою розмовляє медичний персонал і потрібен перекладач. 8. Відберіть 4-6 кращих клінік ЕКО Використовуючи таблицю, зробіть остаточний вибір від 4 до 6 клінік. Зосередьтеся на конкретні результати для Вашого випадку, прозорих цінах (без сюрпризів), якісному догляді, відсутності скарг на форумах, досвід лікарів і ембріологів. Такі вирішальні чинники. 9. Замовте онлайн-консультацію Під час онлайн-консультації можна зрозуміти, що лікар є тільки професійним і компетентним, але і здатним до співчуття пацієнтам. Під час першої консультації хороший лікар задасть суттєві медичні питання, які можуть поліпшити Ваші шанси на успіх ЕКО. Після онлайн-консультації запитайте себе: «Я б рекомендувала цього лікаря кращій подрузі?». 10. Довіряйте собі Отже, у Вас є достатньо даних, думок, вражень і досвіду (особливо після онлайн-консультації). Тепер просто довіртеся собі і прийміть рішення, що вважаєте правильним.