Мото культиватор MH 685

Культиватор STIHL MH 685 (62410113932) — в Категории "Мотоблоки и ...

Культиватор MH 685 — абсолютно нова модель культиваторів STIHL, Ви будете здивовані його продуктивністю, ергономічне управління, сучасний дизайн, цей агрегат реально економить ваше здоров’я і час. Мото культиватор MH 685 найпродуктивніший з усієї лінійки STIHL. MH 685 з Надзвичайно низький рівень вібрації, що відчувається при тривалій роботі оператора. Цей потужний мотоблок STIHL вражає на особливо великих площах. Бензиновий культиватор MH 685 забезпечує легку роботу навіть з важкими ґрунтами, тому що надпотужний кулачок MH 685 приносить додатково 20 відсотків потужності на поле. Щоб передати величезні сили, ремінь, шестерні і підшипники були посилені, а в передавальному пристрої встановлені додаткові шарикопідшипники. Оптимізована система антивібраційна і ергономічна ручка з регульованою висотою також забезпечують додатковий робочий комфорт.

Завдяки великим аксесуарам, культиватор STIHL MH 685 підходить для самих різних завдань. Володіючи робочою шириною 85 см і потужним двигуном Kohler, він покриває великі площі і ріллі. Оптимізована антивібраційна система позбавляє вас від болісної роботи. Високоякісні компоненти, а також міцні кріплення для гальмівної шпори, шасі та аксесуарів до корпусу, з роблять цей потужний культиватор особливо міцним і довговічним. Спеціально профільовані леза занурюються в землю, немов в вершкове масло. Необслуговувані редуктор з дуже тривалим терміном служби. Просте транспортування і зберігання, Мінлива робоча ширина, підвищена безпека — це лише деякі з переваг нових культиваторів STIHL. Спіральні фрези забезпечують легке врізання в ґрунт і її розпушування, зменшують вібрацію і інтенсивність роботи в твердому ґрунті. Встановлені леза повторюють форму гвинтів, яка також полегшує легке проникнення в ґрунт. Робоча ширина 84 см.

Особливості культиватора STIHL MH 685:

Регульований по висоті кермо можна Фіксувати в різних положеннях відповідно до висотою користувача. Його можна також складати для транспортування і зберігання.
встановлено Оновлений двигун Kohler / XT8 OHV SC, збільшена потужність культиватора, 4-тактний двигун з верхнім розташування клапанів для безшумної роботи і високої енергоефективності. Система Smart-Choke забезпечує простий і надійний процес запуску.
Всі насадки для ґрунту мають відокремлюються частини. Вони мають міцні лопаті з високою стійкістю до поламки.
Опорна колесо для зручного транспортування. Може бути піднятий спереду під час роботи.
Регульований сошник, регулювання глибини лез, а також швидкість можна легко контролювати.
Рученятка управління для передач переднього і заднього ходу.
Разделяемості і розгортаються комплект пропашки;
Захисні крила з дуже міцного полімеру.
Зручний важіль газу;
Стійкі колеса для транспортування, прибираються і опускаються як рукою так і ногою.
Кількість розпушувальні зірочок (2 + 1) x 2 диска.
Двигун STIHL: Kohler / XT8 OHV SC
Робоча частота обертання ножа 3200
Робоча ширина см: 85
Привід: вперед / назад
Потужність к.с.: 3,9
Вага кг: 48
Рівень звукового тиску дБ (A) 80
Рівень звукової потужності дБ (A) 93
Рівень вібрації зліва / справа m / s² 6