Як наростити м’язи.

Як наростити м’язи.

Всі перераховані переваги вегетаріанської дієти пов’язані з особливостями харчування – зниженням споживання насичених жирів і високим споживанням фруктів, овочів, цільнозернових круп, горіхів, бобових і рослинних олій. Поняття «вегетаріанство» використовується в дуже широкому значенні, хоча його справжнє визначення має базуватися на те, в яких саме продуктах себе обмежує людина. Багато рослинні джерела протеїну містять недостатню кількість незамінних амінокислот, а деякі з рослин і зовсім позбавлені однієї чи більше незамінних амінокислот. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Купить Небидо.
Крім того, у рослинних продуктів є ще один істотний недолік – порівняно погана ступінь засвоєння білка. Для наочності погляньте на таблицю, яку представив у своїй статті про засвоєння протеїну експерт з харчування і фізіолог Лайл Мак. Вона показує відмінності між ступенем засвоєння білка з деяких продуктів: *Хоча соя і володіє повним набором незамінних амінокислот, порівняно низька ступінь засвоєння білка не дозволяє повністю прирівняти її до білка тваринного походження.
Член ради Американського коледжу спортивної медицини професор Тому Бест у своїй статті для EAS так само зазначає: свій амінокислотний склад і прирівнюється до повноцінного. Особливу увагу зверніть на насіння кунжуту, соняшника та гарбуза, а також на тофу. У багатьох читачів може виникнути занепокоєння з приводу споживання соєвих продуктів та їх зв’язком з негативними наслідками для здоров’я і підвищенням естрогенів.